Extreem wijde pijpen, soms zo wijd dat je bij het dragen soms eerder het gevoel hebt een rok aan te hebben. We zien ze deze winter terug in heel wat kledingcollecties.
Op deze afbeelding: C&A (39,- euro)
Maar ga jij deze broeken dragen? Vind je ze Hot of juist Not, en waarom? Laat het hieronder middels een reactie weten (voor aanstaande dinsdag), en maak kans op een surprise-beautyproduct uit onze redactiekast.
Ja Leuk hoor!
Ja mijn dochter staat het super leuk!
HOT, mijn lievelingsbroek en dan in lekkere felle kleuren
HOT! Zo draag ik mijn broeken het liefst, hoe wijder de pijp hoe beter. Ben helemaal blij dat het eindelijk weer eens in de mode is.
HOT. Ik vind dat echt super. Ik heb ze nog van een aantal uren, dus weer dragen. Heerlijk.
Nee, niets voor mij. Je lijkt er meteen zo dik in!
HOT! Ik was vroeger al gek op deze broeken! Blij dat ze weer terug zijn in de winkels! Op naar de C&A!
HOT ik blijf het leuk vinden. Het staat bijna iedereen goed. Dus voor mij een vette HOT!!!
ik heb zo’n hekel aan die skinny broeken,voel me helemaal in opgesloten doe mij maar lekker wijde pijpen dat is wel zo comfortabel
NOT – NOT – NOT
In een woord : a f s c h u w e l i j k.
Niet in meegaan , alleen de textielboeren profiteren door de verkoop van extra materiaal.
Not. Ik heb altijd het idee dat ik er zo klein in lijk en ik vind het alleen mooi met hele hoge hakken, waar ik niet de hele dag op kan staan ;)
Geef mij maar de skinny!
hot
Voor mij is het een NOT
Vind het sowieso geen gezicht en daarbij lijk je er volgens mij ook nog eens een stuk dikker in.
Not hot. Ik vind het niet zo geweldig staan.
NOT NOT NOT NOT bahbah
NOT, deze trend had wat mij betreft niet terug hoeven komen. Weinig flatteus. Wel handig als je gaat kamperen, heb je je tent al aan :)
NOT…….. ik lijk er nog kleiner in dan ik al ben
Hot! Maar dan wel van spijkerstof:)
HOT!! Maakt mijn figuur een stuk eleganter dan dat ie in werkelijkheid is!!
HOT, ben ik eindelijk weer modern, want ik ben ze altijd blijven dragen ;-)
HOT!!! Super broeken, vooral met een slanke taille en wat dikkere bovenbenen is dit DE BROEK. Ik draag dit model al jaren en ben zuinig geweest op de exemplaren die ik kon bemachtigen. Mijn garderobe krijgt weer aanvulling. Joepie
Hot, en handig,kwestie van mijn kast opentrekken en alles wat wijd is gewoon weer aan doen!
Helaas lijk je wel een stuk kleiner en dikker, das dan weer minder…
Ja, wijde pijpen, eindelijk weer! De manier om vetbobbels, dikke billen en uitpuilende buiken weg te moffelen. Weg met al die skinny’s!
NOT. Vindt het niet mooi bij mezelf en bij de meeste andere ook niet.En ook helemaal niet praktisch.
NOT voor 99 % van de vrouwen/meisjes, want als je niet zo groot bent en ook nog eens een flinke maat is het eerder een soort garage aan je lijf dan een elegant kledingstuk.
HOT als je groot bent en slank natuurlijk. Ik kan het zelf heel goed dragen, maakte ze zelf in de jaren 60 en het stond super. Eindeiljk eens een voordeel als je 1.83 bent en maat 38 draagt. Moet het wel weer zelf maken, want alles is veeeeeel te kort.
Hot! Heerlijk comfortabel en fashionable!
NOT, wat een afschuwelijke broek, ik zal het nooit dragen.
Voor mij hot want ik draag ze zelf nog steeds heel graag.
VETTE NOT!Vind het helemaal niks en vind het echt geen gezicht.
HOT! Lekker retro, zit lekker luchtig an staat vooral bij lange benen erg hip! Ik ben voor. Bij korte of wat gedrongen mensen is het geen aanrader.
Best leuk wel ff wennen!
Hot, staat vooral mooi als je slank bent en niet al te klein, boven maat 42 kan echt niet.
Ik vindt het heerlijk dragen, vooral als de pijpen mooi wijd zijn, valt dan als een lange rok om je heen.
Dragen met high heels en aansluitende getaillerde blouse of truitje.
Groet Mara
HOTHOTHOT!!
Eens wat anders dan die standaard broeken en skinniejeans!
Een aanvulling voor je kledingkast!
Not met mijn 1 meter zestig lijk ik hierin nog korter.
not..ik lijk hierin klein en propperig..
Nee, Niet, Not, echt niet flatteus.
Superhot
Ja, ik vind ze geweldig! Ik loop al jaren in wijde pijpen, maar die broeken zijn lastig te vinden. Nu ze in de mode komen, zal het eenvoudiger zijn we weer in de reguliere winkels te vinden. Leuk! Ik vind ze ook heel erg gaaf staan, leuker dan die supersmalle skinnyjeans.
Not, iets een wijde pijp is leuk maar die hele wijde flodderpijpen vind ik echt helemaal niks.
Not, ik vind het helemaal niks.
NOT, afschuwelijk
Oude tijden herleven
Not voor mij, maar beslist Hot voor leuke jonge meiden.
absolutely HOT!
Not, wat een afschuwelijk zeg, daar lief mijn moeder mee in de jaren ’70.
No way, dit is niets voor mij, zo’n gordijn tot op de grond.
Not, Het ziet er vreselijk uit je ziet er enorm breed uit. En als je op de fiets zit is het echt een hel je broek blaast op en gaat helemaal bol staan. Daarnaast krijg je het ook nog is koud als de wind eronder komt. Geef mij maar een hippe gekleurde broek. Dan straal je warmte uit en ze zijn smal en ook nog is warm een stuk draaglijker!
Zeker HOT. Zelfs toen het weer uit de mode was ben ik nooit gestopt met broeken met wijde pijpen dragen. Omdat die een lange tijd nergens te koop waren ben ik ze zelf maar gaan maken. Ook een optie natuurlijk maar lekker shoppen en dan ook slagen heeft ook zn charmes. Ik kan mijn slag weer slaan voor het weer uit de mode is! Helemaal als je het combineert met strakke topjes en getailleerde truien oogt zo’n broek helemaal niet dikmakend, ik vind het juist mooi als een broek een beetje om je benen heen zwiert :-)
not hot in zo’n broek lijkt het net of je heel dik bent
NOT, de wijde pijpen waren vroeger favoriet bij mij. Maar nu heb ik toch liever een elegant rokje aan of gewoon een mooie jeans met hakjes eronder!
Hot! Ik draag zelf het liefst een spijkerbroek met wijd uitlopende pijpen
Hartstikke HOT, ik draag altijd deze broeken en nu weer helemaal in SUPER!!
hot
Hot, paar jaar geleden zelfs een paar van die broeken in Duitsland bestelt omdat met héle wijde pijpen toen niet in de mode waren en dus nergens te koop.
M’n vriend heeft er echter een hekel aan om de reden dat de pijpen dan soms de straat raken en dat is vies. Heeft hij ergens ook wel een punt… maar qua uiterlijk vind ik het echt leuk.
Nee mijn figuur staat niet in deze brede c en a collectie maar mijn dochter staat hij fenomenaal NOT & HOT = maatwerk
HOT ! Blij als dit terug in de mode is ;-))
HOT! Het gemak van een broek en toch vrouwelijk! Heel leuk als dit weer echt in de mode komt!
Nee daar vind ik nou niks aan. Ik vind het niet mooi staan en het slobbert om je heen.
Wanstaltig !!
HOT! Ik vind het heel mooi staan en het doet mij aan vroeger denken.Spijt natuurlijk dat ik die broeken weggedaan heb.Maar misschien waren het ook ‘net niet’ geweest.
Ja helemaal te gek.
Ik heb er nog een paar op zolder liggen,
die gaan mijn kast weer in!
Not,ik vind het niks.
Mijn leuke laarzen verdwijnen er ook onder, dus jammer!
NOT!!!
Niet voor mij.
Ik houdt van rechte pijpen in een broek.
HOT!!
Het kan heel mooi staan maar dat is wel afhankelijk van je figuur, de snit en de stof. Een hele stugge stof vind ik bijvoorbeeld niet mooi voor wijde pijpen.
Als je het leuk vindt draag het dan.Draag wat jezelf leuk vindt.Laat je niet alles voorschrijven door de mode.Wees uniek!!!.Ikzelf draag ze niet omdat het niet praktisch is in mijn werk en zeker niet op de fiets.
Ik vind het dus echt niet leuk, NOT dus! Als je mager bent maakt het je nog magerder, als je te zwaar bent maakt het je log. Nee totaal niet mooi.
Persoonlijk voel ik me net een clown met zo’n broek. Ze zeggen dat het afkleedt, maar ik weet het niet… voor mij een NOT.
NOT, ik vind wijde pijpen verschrikkeliojk, dat gesliert om je benen.
Niet mijn ding! Not dus
ik zou beslist die broeken gaan dragen,heb er zelfs nog een in de kast hangen
Ze zijn wel heerlijk om te dragen maar ik vind die naadjes midden voor helemaal not. daar wordt het weer zo deftig van.
Ik twijfel tussen HOT en NOT. Er hangt nog zo’n broek in m’n kast maar of ik ‘m aantrek…. Ik weet het dus nog niet… Dus bij twiifel ga ik voor NOT.
HOT (punt)
Hot en not. Hangt er vanaf wie het draagt, sommige mensen staat het echt gewoon niet. Ik vind ze zelf wel leuk. Ik heb er een broek van en die draag ik ook weleens als ik er zin in heb.
Ik vind het heel fijn dat ze weer terug zijn. Vooral omdat ik lichen sclerosus (LS) heb kan ik geen strakke broeken verdragen dus dit is een uitkomst!
HOT! Ik draag ze al jaren, niet zo wijd, maar wel heel leuk!
NOT!!!!!! En dan al helemaal niet in deze kleur! (hoe lijk je tien kilo zwaarder???)
HOT! Echt heel mooi. En het zit ook heel lekker.
Ik vind het alleen leuk voor avond of feestkleding van hele mooie soepele stof (prachtig),dan staat het heel vrouwelijk en charmant Vooral als je het dan met mooie pumps draagt.
Voor jeans of gewone broeken vind ik het afschuwelijk en onpraktisch, vooral op de fiets. Ik heb wel eens gehad dat mijn pijpen tussen de trappers vast zaten en er zat gelijk smeer op mijn pijpen.
Er zijn maar weinig vrouwen bij wie het leuk staat, in ieder geval moet je niet klein zijn, want dan ben je net een propje.
Het is dus half HOT en half NOT, maar ik kies voor NOT.
NOT
Vind het wel weer erg jaren 80 en deze hoeft voor mij niet herhaalt te worden
PRACHTIG !
NOT
NOT, die van de foto doet me zeker te veel denken aan de broeken die mijn oude buurvrouw 30 jaar geleden droeg.
In spijker vind ik ze wel leuk maar zou ze zelf niet dragen, doe me toch maar een skinny
Hot ik vind het wel chique
Hot bij slanke/dunne meiden, alleen dan. Want als je een beetje een figuur hebt dan lijk je meteen zo dik in dit soort broeken. Dus grotendeels dus NOT
NOT!!!
Je krijgt er geen mooie figuur in & kleine mensen, worden er alleen nog maar kleiner van!! Een dikke NOT dus!!
Hot, valt prachtig
HOT. Ik ben geen rokkenmens, al vind ik ze wel leuk. Dit is een goed alternatief….
Zeker NOT!!! Klein beetje wijd vind ik nog wel gaan, Superwijd vind ik vreselijk…
Hot prachtig als feestkledij de komende weken.
Hallo iedereen! Leuk dat mode toch zo veelzijdig is! Ik heb een aantal leuke reacties gelezen. Voor mij is het persoonlijk niks; ik heb totaal niet met wijde pijpen,zeker niet met mijn figuur. Maar ik lees ook reacties van anderen waar het hun figuur wel goed bij doet, en dan denk ik toch; jaaaa, toch wel leuk. Mooi he, mode! Nou, fijn weekend voor iedereen en groetjes, Norine
Op dit moment NOT, misschien moet ik er eerst even weer aan wennen. Dit was ongeveer 36 jaar geleden ook in de mode. Ik heb hem toen ook gehad (soulkikker werd ik genoemd). Mijn broers hadden toen lang haar en droegen versleten jeans. Ik droeg dat laatste ook wel, maar ik vond een keer iets anders dragen ook leuk. Bij ons thuis vonden ze het maar niks, dat ik in zo’n rare broek liep.
NOT,NOT, ik vind ze lelijk. Zal ze nooit dragen.
vooral niet mooi als je klein bent zoals ik.
Zeker Hot! Precies het omgekeerde van strakke leggings die je nu overal ziet. Door de beige kleur staat deze ook netter dan wijde jeans, dus da’s mooi!
Nee. Ik vind het niet bij mij passen.
Alhoewel het misschien niet eens zo slecht staat.
NOT
Ik ben al niet zo groot en als ik zo’n broek aan heb lijk ik echt klein en kort .
hot
HOT
Ziet er gaaf uit, en zal vast ook heerlijk zitten:)
NOT Echt heel lelijk!
NOT, Echt helemaal niks en lastig ook nog eens.
NOT want dan lijk ik kleiner dan ik er ben
hmm,ik vind het niet zo mooi! voor mij een NOT dus…
Voor mij is dit een not. Ik heb niet zulke lange benen en dan lijk je nog dikker met zulke brede pijpen. Dit wordt het niet voor mij.
voor vrouwtjes met kleine dikke benen NOT HOT
Not, ik hou er niet zo van
ik vind de broeken wel leuk heb ze vroeger ook gehad of ze me nu nog staan weet ik niet kan het proberen ik vind ze hot.
Hot! Met mijn figuur kleedt een wijdere pijp veel beter af dan al die skinny broeken.
Ik vind dat wel leuk. Het draagt lekker, trui er boven met een gave riem en dan kleedt het af. Althans bij mij. Helemaal leuk.
HOT, het model is klasiek en zowel in de winter als in de zomer te dragen
Not, deze zijn te wijd. Iets uilopend oke
HOT,HOT,HOT :-) Supermooi in combinatie met een paar hoge hakken….héél elegant,supervrouwelijk en ook chique met een mooie blouse of bijpassende blazer <3<3<3
Staat extra mooi bij lange benen maar ben je nogal klein dan vind ik het geen goede keus !
Hè gadsie, daar wil ik echt nog niet dood in gevonden worden! Voel me net een overjarige hippie als ik zo’n ding draag en erg flatterend is het ook niet…
Hot. Zowel strakke pijpen als wijde pijpen zijn leuk. Het is maar net hoe je het combineert.
echt niet, geen denken aan !
Neee NOT!!
Heel HOT! Dit zijn namelijk de enige soort broeken die mooi bij mijn figuur passen!!!
Not….ik zie mij toch niet in zo”n broek lopen.
Not Not Not.
1000x NOT
Echt helemaal niks voor mij.
heb ze nooit mooi gevonden!
hot, staat leuk en je kan zonodig ook nog het een en ander camoufleren.
NOT! Ik vind het verschrikkelijk!
Het is net alsof je een lange rok aan hebt en dat gewabber van die brede pijpen. Ik loop liever in een skiny jeans!
Not ! Elke keer komt de broek met wijde pijp om de hoek
kijken. Maar het wil volgens mij niet echt meer mode worden.
Ik vind het ook geen practische broek.
NOT!!!!!!!!!!!!!
Als je slank bent is het zonde van je figuur en als je vol bent lijk je op een oliebol. Ik zal het nooit dragen!!!!
Ik vind ze HOT, maar kan er nooit schoenen bij vinden..
Hot, leuk!!
Hot, maar niet op de fiets!
hot voor een avondje uit. Op de fiets geen aanrader
Het is een uitdaging om deze broek op een mooie manier te dragen.
Ik denk dat het met een stoere vrouwelijke look (colbert, blouse en stropas) echt een geweldige outfit is.
Zeer stijlvol om te dragen in mijn pas geopende kapperszaak.
Alleen jammer dat ik altijd op de fiets ga en dan vraag ik me af of dit wel handig is met die wijde pijpen
DUS HOT
Hot, Ik ken ze nog van vele jaren geleden. Toen droeg ik ze al en nu zal ik het weer gaan doen . Ik vind het erg leuk staan en goed te combineren.
Eindelijk weer wijde pijpen! Ze komen gelukkig weer terug komend jaar. Ze dragne heerlijk en doen mijn fuguur veel meer goed dan al die strakke modellen!
Wat goed zeg wist ik niet! Ga ze zeker dragen. Heb ze vroeger met veel plezier gedragen. het is een soort broekrok.( Maar dan langer) Ik ben echt super benieuwd hoe het mij nu staat!! hahaha.
NOT! Alleen als je heel slank bent kan het mooi staan met een strakke blouse erop, of ander aansluitend truitje. Anders is het een echt no go en vind ik het niet flatteren. Helaas voor mij dus ook een NOT.
Alleen in het zwart tijdens de feestdagen met een chique blouse of top erop vind ik het HOT
NOT, ik heb ze nooit leuk gevonden, toen niet en nu ook niet.
Dag, ik vind het wel wat hebben. Het hoeft altijd zo strak. Wijd is wel netjes!
NOT, flodderig en absoluut niet vrouwelijk. Een rok is veel passender.
Not!!
vreselijk die pijpen die langs je benen wapperen
bovendien ben ik zelf erg klein en staat het me gelukkig niet
NOT totaal niet mijn ding
HOT, ik vind het chique staan !!
Not! Het ziet niet mooi & ouderwets uit! Het is ook moeilijk om iets te vinden wat de hele geheel mooi maakt!
Vond het altijd hot maar nu toch niet meer, het staat me gewoon niet meer zo leuk
Not, ik houd daar helemaal niet van, vind het zo flodderig.
Ik struikel erover = NOT
Het voordeel is dat iedereen het staat dus dan is het een HOT.
Maar ik zou het nooit dragen, een beetje wijde pijp oke maar ook bij je bovenbenen wijd…
Ik ga toch voor de NOT.
Voor mijzelf zeg ik NOT (ben daar te klein voor) maar bij wat langere vrouwen vind ik het wel mooi staan en zeg ik HOT
This is not so me!!! Het is een flodderige broek, waarin je dikker lijkt dan je werkelijk bent. Je “hippe” laarzen vallen onder je broek en als het koud is, waait de wind er zo door dat je er wel een panty/maillot onder gaat dragen. Conclusie voor mij: NOT HOT!!!
SORRY.. een dikke, vette NOT!!!!
not wijde pijpen staan me niet
Hot! Ik vind ze geweldig die broeken!
HOT, ziet er met wat dikkere benen een stuk mooier uit dan strakke pijpen. Helaas ben ik klein, dus maakt het me meteen een dwerg!
Ik hoef ze niet te kopen, heb er nog wel en aantal liggen.
Hot, ik vind het wel aardig.
hot. welkom terug
Maakt erg dik…mij wel tenminste.
not voor mij vind het afschuwelijk maar sommige staan daar wel mooi met
HOT, erg leuk te combineren met een nauwsluitende top en wat mooie sieraden, pumps eronder en klaar!
HOT!! Ziet er leuk uiten zwiert lekker :p
HOT!!
vind het juist heel vrouwelijk.
had er vroeger ook zo een, een zwarte, bleef hem dragen, goed te combineren met verschillende stylen
hot! leuk en zitten heerlijk!
Die olifantenbroeken kunnen heel vrouwelijk overkomen als je slank en lang bent. Anders zijn het dikmakertjes! Dus bij de een HOT en bij de ander zeker NOT!
HOT: dit model staat mij als een plaatje. Mooie hoge hakken eronder, en ik kan iedereen naar mijn pijpen laten dansen.
Mooi, stijlvol en bij een lekkere soepele stof ook nog eens tijdloos.
HOT, met een strakker shirtje erboven. Met een wikkel, of eentje met een watervalhalsje. Geen wijd geval erboven, maar door het juist met strak te combineren hou ik er wel van!
HOT! Is weer eens wat anders dan alleen maar die skinnybroeken!
Hot, maar dan wel meer voor mijn werk dan privé!
NOT, ik heb vrij korte benen, geen gezicht!
HOT, toch grappig dat deze stijl telkens blijft terugkeren.
HOT vroeger droeg ik heel veel broeken met wijde pijpen, je kan er ook wat dunnere benen mee camoufleren
NOT…maakt onwijs dik en ziet er niet uit!
NOT…maakt onwijs dik en ziet er niet uit!
Heb zo’n ding hangen, maar het ziet er niet uit, in combinatie met mijn weelderige bovenbenen!
Nee sorry, not!
NOT…Het past niet bij mij en ik vind het meestal niet mooi, of iemand moet heeeeel netjes zijn.
NOT: Ik vind dat een broek lekker strak om je heen moet zitten voor het mooiste resultaat
yes totaly hot een mode tred die regelmatig weer terug komt
HOT vind ze geweldig,heb er zelf ook 1 gehad,super,het leek wel een rok,Ja zeker een dikke HOT voor mij!!
Absoluut HOT!!
Je kunt ze op zoveel manieren combineren, van chique tot casual voor een dagje shoppen…
Absoluut HOT!!
Je kunt ze op zoveel manieren combineren, van chique tot casual voor een dagje shoppen…
HOT! Marlene Dietrich.Marilyn Monroe zij droegen zo’n wijde,en die waren niet dik!
Bij mij is het jammer genoeg nodig vanwege mijn dikke dijen! Veel met de fiets ge-raced vroeger!
NOT heel irritant, die broekspijpen die tussen je spaken blijven hangen.
HOT
lekker ouderwets randje, maar kan zo elegant staan, terwijl de spijkerbroek variant, me meteen in de waan brengt dat ik naar een festival ga.
NOT, nu even niet, we hebben net de chino broek en de trenning. Geef deze broeken ook een kans. Die hebben we tenslotte net allemaal in de kast liggen.
Aankomende zomer is deze broek lekker, is een soepel stofje, helemaal hip. Maar nu dus nog even niet !!
HOT!
jazeker en …ben ik even blij dat ik ze bewaard heb. Helemaal in de mode en eigenlijk vintage uit mn eigen kast op zolder.
NOT
vreselijk lelijk mij niet gezien in zo’n broek
Hot
zo dat dikkere vrouwen ook er leuk uitzien daar zijn ze heel handig voor
NOT, totaal niet vrouwelijk. Ik heb een goed figuur, zonde om dat in deze veel te wijde broek te verstoppen. Dit wordt niet mijn outfit!
NOT, omdat ik klein ben, lijk ik er nog kleiner door. Doe mij maar skinny jeans
Hot , als je lange benen hebt …en die heb ik niet dus voor mijn Not
NOT! Persoonlijk vind ik het afschuwlijk. Het doet me denken aan that 70’s show.
hot,hot. Prima broek voor naar kantoor
Hotter dan hot…ik vind wijde pijpen erg chique, vooral met een hak eronder!
Hot! Supermooi en nog comfortabel ook.
hot voor bij mijn laarzen
HOT MOOiiiiiii
lauw lauw
vlaggen op de bekende modderschuiten
Het was een lastige deze week, maar na het tellen van de stemmen kunnen we stellen dat jullie broeken met wijde pijpen overwegend Hot vinden. Maar daar zitten wel een paar mitsen en maren aan vast…
Ten eerste moet je er niet te klein voor zijn, en ook niet te fors (al zijn er ook genoeg dames die wijde pijpen de ideale manier vinden om dikke dijen te verbergen, en geef ze eens ongelijk!). En op die broek moet je dan wel een strakke top dragen, om een al te ‘zakkerig’ effect te voorkomen.
De winnaar van het beautyproduct uit onze redactiekast is deze week Ilonka, gefeliciteerd, je hebt inmiddels bericht van ons ontvangen.
Aanstaande vrijdag is er weer een nieuwe Hot or Not, stay tuned!
Lyndsey
redactie Lifestylelog
Leuk, ik draag eigenlijk al jaren broeken met wijde pijpen het maakt je langer lijken vind ik persoonlijk
hot…gaan we weer terug in de tijd naar de soul-broeken.
Wijde pijpen: ALTIJD HOT!
Jammer dat er zo weinig modellen in de winkel hangen met wijde pijpen. Tegenwoordig zijn het vooral (niet mijn smaak) skinnyjeans of rechte pijpen.
HOT! Het is een leuk item om te hebben in je kledingkast. Het is eens wat anders dan al die (skinny)jeans. Met zo’n broek kan je prima de straat op. Pumps erbij, een leuk blazertje en klaar;)
Sorry, maar ik vind het zonder twijfel een hele dikke vette..NOT
Mooie broeken. Ik vind ze heel vrouwelijk. Staat me veel beter dan een skinny. Staat de meeste mensen beter dan een skinny. Als ze mooi aansluiten op de kont, lijk je langer en slanker.