Vanaf 24 november ligt hij in de winkels, de DVD en Blu-ray Ice Age: Dawn of the Dinosaurs. De ijskoude helden uit de ‘Ice Age’-reeks zijn terug voor hun derde film. Scrat probeert zich nog steeds een weg te knagen naar zijn ongrijpbare noot en wordt verliefd. Manny en Ellie zijn in blijde verwachting van een babymammoet, terwijl Sid probeert zijn eigen familie te creëren met een paar dinosaurus-eieren. Tijdens een missie om Sid te redden komt de groep in een mysterieuze ondergrondse wereld terecht, waar ze allerlei spannende avonturen meemaken.
Wij mogen om deze release te vieren een leuk Ice Age 3 pakket weggeven. Je vindt hierin de DVD, een Ice Age 3 horloge, activitybox en portemonneetje.
Maar daar moet je natuurlijk wel wat voor doen! Wij dagen je uit om deze kleurplaat uit te printen en op je allermooist in te kleuren.
Deze actie is afgelopen.