Boeken winnen

Win De geluksvogel van Richard Russo (boek van de maand december)

De geluksvogel

Zin in een humoristisch boek deze decembermaand? Wij kozen De geluksvogel van Richard Russo als ons nieuwe Boek van de maand, en geven natuurlijk vijf exemplaren weg.

De geluksvogel

Het zit Hank Devereaux, een gesjeesd auteur, niet mee. Als voorzitter van de faculteit Engels moet hij zich het gekonkel van zijn collega’s laten welgevallen, terwijl hij zijn vrouw ervan verdenkt een relatie te hebben met de decaan. Ook is hij niet in staat zijn dochter te begrijpen of op goede voet te komen met zijn eigen vader, een gevierd schrijver in wiens schaduw hij nog steeds lijkt te staan. Wanneer de spanningen door een op handen zijnde bezuiniging oplopen, krijgt hij te maken met fysiek ongemak en veroorzaakt hij een rel als hij dreigt de campusgans om het leven te brengen. En dat allemaal in één week…

De geluksvogel is een tijdloos en humoristisch relaas van een academicus in een midlifecrisis. Voor de liefhebbers van Zadie Smith, Willem Frederik Hermans en Philip Roth.

Winnen

Benieuwd naar deze bijzondere roman? We geven, met dank aan A.W. Bruna, natuurlijk vijf exemplaren weg! Vul snel het onderstaande formulier in om kans te maken.

videos xx xxx-tube-list.net thamil sex videos nude banglore girls originalhindiporn.mobi xvideos hindi latest mms porn k pornstarsporn.info radhikaseth bengali gud mara mari tryporn.net call girl hyd mastram sex rajwapsex.com hd xxx baby radiant melie hentai hentai.name maouzoku no oko to sexvideos onlyindian.net redtube.com odia song video newindiantube.mobi chut ki thukai indian blood sex pornko.net xxx69 xnxx vide tryporno.net sexy armpits very hot sex in bed anybunny.tv xnxx inden ero profile scat hindiporn.pro horror porn movie puneri dress analpornstars.info indian phone sex indian college sex scandal homeindiansex.mobi hinde sex vido bali escort girl javmobile.mobi www indin sexy video com