Hoera! De nieuwste Sophie Kinsella ligt in de winkels. Binnenkort vind je op Lifestylelog uiteraard een uitgebreide bespreking voor dit boek, maar voor wie niet wil of kan wachten lichten we alvast een klein tipje van de sluier op.
In ‘Ken je me nog?’ gaat het om Lexi, een vrouw die na een auto-ongeluk in het ziekenhuis belandt, en flink last heeft van geheugenverlies. Tot haar grote verbazing is het opeens 2007 in plaats van 2004, is ze directeur in plaats van verkoopster, en heeft ze ook nog eens een miljonair aan de haak geslagen. Klinkt perfect, maar naarmate ze haar ‘nieuwe’ leven beter leert kennen merkt ze dat het lang niet perfect is.
Super leuk is dat dit boek niet alleen in papieren vorm wordt uitgegeven, maar ook als luisterboek. En om dat te beluisteren heb je geen cd-speler nodig, want het wordt geleverd inclusief 1GB MP3 speler!