Ook in de zomer vind je op Lifestylelog het boek van de maand, in samenwerking met Orlando uitgevers. Deze maand is dat Verdronken van Therese Bohman.
Het is hoogzomer wanneer Marina in Skåne, Zweden, gaat logeren bij haar zus Stella en haar zwager Gabriel, met wie Stella nog maar kort getrouwd is.
Marina krijgt tijdens haar verblijf steeds meer het gevoel dat er iets mis is met het huwelijk van haar zus, en dat Stella haar iets wil vertellen, maar alles blijft verzwegen. Ondertussen heeft Marina haar eigen geheim: ze voelt zich hevig aangetrokken tot Gabriel en heeft het idee dat dat wederzijds is.
In de drukkende warmte bij het oude huis spelen Marina en Gabriel een gevaarlijk spel dat mogelijk noodlottige consequenties heeft.
Verdronken is een roman over aantrekkingskracht, stilte en verraad, waarin de spanning duidelijk voelbaar is.
Benieuwd naar dit boek? Klik dan hier voor een leesfragment.
Natuurlijk mogen we ook deze maand weer 5 exemplaren weggeven. Kans maken? Vul dan snel het onderstaande formulier in.
Leuk om te lezen over de omgeving waar ik zo graag kom :-)
Verdronken is het boek van de maand ook bij uitgeverij Orlando dus dan moet het wel heel mooi zijn en tsja dan wil deze boekenfan het ook best winnen.
http://youtu.be/unhtCDevRBQ
En als je een auteur zoals Therese Bohman in dit You Tube filmpje zo boeiend hoort praten over haar boek “Verdronken” dan zou het super zijn om dit boek te winnen. -:)
Voor nieuw leesvoer blijf ik wakker.