Een mooi streepje (of ander figuurtje) in je schaamhaar is hot, maar nog niet zo makkelijk! Ladyshape helpt je daar een handje bij.
Een Ladyshape is een handig sjabloon waarmee je snel en gemakkelijk het perfecte streepje of figuurtje scheert. Simpelweg een kwestie van de haartjes om het sjabloon wegscheren! Je leest er alles over op www.ladyshape.com.
Je vindt een Ladyshape in alle goodiebags die we deze maand gaan verloten, (lees hier hoe het precies werkt). Hou Lifestylelog dus heel de maand goed in de gaten, en maak kans!
Let op: je hoeft dus niet je gegevens achter te laten in het formulier hieronder. Check Lifestylelog iedere dag en wacht op de items die beginnen met ‘Win: goodiebag’, hier kun je je gegevens achterlaten.
Lijkt me heel handig die Ladyshape.
Kan ik die vandaag nog niet winnen? lol
Morgen wil ik graag in mijn bikini!