Lacoste is een sportief merk, dat ons met een nieuwe damesgeur weet te verbazen. Wie kon vermoeden dat sportiviteit en sensualiteit zo goed samen gaan?
De flacon verraadt eigenlijk alles al. Waar de vorm doet denken aan een bal, heel sportief, en de bekende Lacoste krokodil duidelijk aanwezig is, is er qua kleuren gekozen voor zachte, melkachtige tinten. Een lief bedeltje maakt het geheel af, en geeft de flacon een stylish look.
Sportief doch zacht en sensueel, dat is niet alleen de flacon, maar zeker ook de geur. Puur en fris als wit, net gewassen katoen. Vol zachte, sensuele bloemen en een ‘crèmeachtige’ finish. Licht, maar toch duidelijk aanwezig. Op en top vrouwelijk, in de puurste vorm die je maar kunt vinden. Verrassend en een echte aanwinst in de parfumerie.
Eau de Lacoste is de eerste geurintroductie van 2013, en meteen eentje die er mag zijn. Verkoopprijzen voor de Eau de Parfum beginnen bij 39 euro.